Tere tulemast BYROOKAUBAD.ee internetipoodi!


Byrookaubad internetipood pakub teile mugava võimaluse tellida kõik kontoritööks vajalikud kaubad interneti teel. Registreeritud kasutajad saavad tellida kaupa soodsamate hindadega.


BYROOKAUBAD internetipoest ostmine
Byrookaubad internetipoest ostu sooritamiseks ei ole registreerimine vajalik. Registreerimata kliendile pakume võimalust maksta pangalingi kaudu (Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop, Pocopay ja Liisi ID) või ettemaksuarvega. Byrookaubad OÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-ile kes ka vahendab pangalingi makseid.


Hinnad internetipoes ning tellitud kauba eest maksmine
Hinnad Byrookaubad internetipoes on näidatud eurodes. Hinnakiri internetipoes vastab Byrookaubad jaemüügi hindadele. Registreeritud kasutajad näevad internetipoes püsikliendilepingus kokkulepitud hindu, s.t. hinnad kuvatakse juba koos kehtiva hinnasoodustusega. Valitud kaupade eest on võimalik tasuda ettemaksuarvega või pangalingi kaudu. Pärast raha laekumist meie arvele toimetatakse kaubad Teie poolt valitud asukohta.

Krediidiklientidele:
Internetipoest tellitud kauba eest tuleb maksta vastavalt arvele, mis saadetakse e-mailile või e-arve keskkonda. Arvete maksetähtaeg on näidatud arvel ja fikseeritud püsikliendilepingus.


Internetipoest tellitud kauba transport
Tellimused toimetame kohale tasuta, kui saadetise summa on üle 50€*. Enne kella 16.00 tehtud tellimused tarnitakse hiljemalt kolme (3) järgneva tööpäeva jooksul**.

*- Tellimuse esitamisel kehtib minimum milleks on 50€ koos käibemaksuga.
**- Juhul kui toote juures ei ole märgitud teisiti.

Kõik hinnad on koos käibemaksuga


Lisainformatsioon
Kui Teil on küsimusi või probleeme seoses Byrookaubad internetipoe kasutamisega, saatke palun e-mail aadressile webmaster@byrookaubad.ee või helistage telefonil +372 5161491.


Kauba leidmine ja valimine
Klikkides Teid huvitaval kaubagrupil, ilmub vastavate tootegruppide loetelu. Valides tootegrupi, ilmub alagruppide nimekiri. Alagrupi alt leiate konkreetsete toodete loetelu, laoseisu ja Teile kinnitatud hinnakirjale vastavad hinnad. Toote nimetusel klikkides saate selle kohta lisainfot. Samas on ka lahter, kuhu saate sisestada kauba koguse. Klikkides nuppu “Lisa ostukorvi”, toimetatakse valitud kaup ostukorvi ja kuvatakse vastav teade.

Ostukorv
Ostukorv sisaldab kaupade nimekirja, mis on Teie poolt valitud, kuid ei ole veel tellimuseks vormistatud. Iga tellitud kauba kohta näidatakse kaubakoodi, kauba nimetust, kogust, Teie hinda ja rea summat. Ostukorvis olevate kaupade koguseid saate korrigeerida.

Tellimuse kinnitamine ja tasumine
Klikkides ostukorvis nupul "JÄTKA OSTU VORMISTAMISEGA", vormistate ostukorvi sisu tellimuseks. Pärast tellimuse kinnitamist vormistatakse tellimus ja algab selle töötlemine. Klientidel on võimalik tasuda koheselt pangalingi või ettemaksuarve kaudu. Tellimuse töötlemine algab pärast ülekande laekumist. Teie tellimusi säilitatakse 2 kalendripäeva jooksul. Kui selle aja jooksul pole tasu laekunud, siis tellimus annulleeritakse ja tooted vabastatakse broneeringust.

Piirangud ostmisel
Algselt tellijal mingeid piiranguid ei ole.